Kontakt

Stowarzyszenie Osób Narodowości Śląskiej
Tel. +48 693 953 661
E-Mail: slonzoki@gmail.com lub biuro@slonzoki.org

Adres korespondencyjny:
ul. Wodna 9, 46-045 Kotórz Mały

NIP: 991-049-43-63                REGON: 161444060

 

Zarząd SONŚ 

Piotr Długosz, prezes – tel. 693 953 661

Rzecznik prasowy SONŚ:

Jerzy Ciurlok – tel. 601 473 177 (w sprawach związanych z działalnością stowarzyszenia prosimy o kontakt z rzecznikiem bądź osobami z zarządu stowarzyszenia)

 

Koła SONŚ:

pow. opolski i miasto Opole – prezes koła –  Wojciech Glensk, tel. 793 574 221, e-mail: slonzoki@gmail.com

Wrocław – prezes koła – Łukasz Wojnar, mail: sonswroclaw@gmail.com, dyżury: co piątek od 15.00 do 17.00 w Sektorze 3 ma ul. Legnickiej 65 (Wrocław)

Ruda Śląska – prezes koła – Leon Swaczyna, tel. 502 659 749, mail: lswaczyna@wp.pl

Świętochłowice – prezes koła – Ewa Sprus, tel. 508 369 575, mail: ewasprus@o2.pl

Chorzów – prezes koła Jerzy Bogacki, osoba kontaktowa: Marek Nowak, tel. 602 254 479, mail: m.nowak73@interia.pl

Mysłowice – prezes koła – Lucjan Hadasz, tel. 601 256 580, e-mail: lhadasz@op.pl, spotkania: każdy pierwszy pierwszy poniedziałek miesiąca od 18.00, dyżury: pozosotałe poniedziałki 18.00 – 20.00 w siedzibie koła na ul. Mikołowskiej 3 (Mysłowice)

pow. bieruńsko-lędziński – prezes koła – Dariusz Dyrda, tel. 501411994, e-mail: megapres@interia.pl

Tarnowskie Góry (miasto i powiat ziemski) – prezes koła – Krzysztof Spojda, tel. 501 646 445, mail: zabekats@interia.pl

Siemianowice Śl. – prezes koła – Piotr Wybraniec, tel. 501 067 482, mail: pwybraniec@poczta.onet.pl, dyżury: co wtorek 18.00 – 19.00 w siedzibie koła na ul. Św. Barbary 25/1 (Siemianowice)

Tychy-Kobiór – prezes koła – Gabriela Kańtor, tel. 661 395 267, mail: gabi.kantor@op.pl

Katowice – prezes koła – Tomasz Jakubiec, tel. 505 297 515, mail: t.jakubiec@wp.pl, zarząd:  Piotr Przyklenk, tel. 516 868 226, mail: p.przyklenk@interia.pl

Bytom – prezes koła – Roland Mateja, tel. 603 776 080, mail: roland.mateja@gmail.com

 

Koordynatorzy powiatowi:

Mikołów – Michał Baraniok, tel. 506 722 843, mail: micbar@op.pl

Rybnik – Jan Lubos, tel. 695774628, mail: janlubos@pro.onet.pl , Stanisław Neblik, tel. 509 342 675, mail: stawlik@wp.pl

Pszczyna – Janusz Czerwionka, tel. 693 864 613, mail: geopless@czerwionka.eu

Kędzierzyn-Koźle – Robert Słota, tel. 504 008 798, mail: slota2@interia.pl

Krapkowice – Błażej Kampa, mail: slonzoki@gmail.com

Piekary Śląskie – Dariusz Krajan, mail: kromflek@vp.pl

Wałbrzych i okolice – Sebastian Drapała, tel. 535 928 102, mail: drapala.sebastan@gmail.com

Bystrzyca Kłodzka – Erwin Fuchs, tel. +48 885 774 777, mail: fuchs@atlas.cz